Original 180W Chicony A15-180P1A A180A011L Charger
  • Availability: In Stock
Feature:
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Output: 19.5V 9.23A 180W
Connector: 5.5mm * 2.5mm
Color: Black
Cord Cable: UK plug
Power Cord: Included
Condition: Brand New,100% Original
Warranty: 1 Year and 30 Days Money Back
Write a review
Please login or register to review
  • Free Ground Shipping (3-8 Business Days, Batteries: 6-17 Business Days.)
  • Paypal World Seller
  • We will ship out your order in 1 day
  • 100% SSL Secure
  • 12 Months Warranty
  • 30 Days Money-Back Guarantee
⚠️
Compatibility Check Required
The same adapter model number may have different connector sizes!
To ensure this charger works with your device, please confirm:
  • Connector Dimensions: Measure the Outer Diameter and Inner Diameter of your original plug (e.g., 5.5*2.5mm, 3.0*1.1mm).
  • Output Specs: Voltage (V) and Amperage (A) must match your original charger.
  • Device Model: Check if your laptop model is listed in our product title.
Tags: Chicony A15-180P1A A180A011L
Featured
3 in 1 Multi Charging Cable Lightning/Type C/Micro USB Cable Red
Buy New  Multi Charging Cable Lightning/Type C/Micro USB Cable for tablet &  Smar..
3 in 1 multi usb cable for iphone ipad Android tablet Smartphone black
USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
The USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter lets you connect devices that use a standard 3.5 mm aud..
Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
This adapter lets you connect devices that use a 3.5 mm audio plug to your Lightning devices. Wor..